Розбирання BMW
Запчастини - автозапчастини до BMW
Всі запчастини BMW у нас відрізняються надійністю та доступністю. Тому магазин багато хто вважає найкращим місцем для покупки автомобільних запчастин цієї баварської марки. У нас постійно на складі оригінальні запчастини BMW, що дозволяє максимально прискорити процес обслуговування

Ми вирішуємо Вашу проблему з першого разу та заощаджуємо Вам час!
Професійний ремонт BMW у Києві
Ми маємо сучасне діагностичне обладнання, кваліфікований персонал, якісний інструмент та багаторічний досвід ремонту та обслуговування автомобілів BMW у Києві.

 
Новые поступления

Разборка BMW

Розбирання BMW у Києві – це підприємство, спеціальність якого поширюється на розбирання автомобілів. Причому нам приганяють не «убиті» машини, як це може подумати багато хто. В основному, ми віддаємо перевагу машинам, які виготовлені в кузовах Е34, Е36, Е46, Е39, Е60, Е90, Е87, а також в кузовах Е63, Е65, Е53Х5, Е70Х5, Е71Х6. Так як запчастини саме цих автомобілів найчастіше купуються. Все полягає в тому, що ці моделі BMW є найбільш поширеними на території України. Отже, і ремонту вони вимагають найчастіше.

Не можна не сказати про те, що запчастини машин БМВ одні з найякісніших і мало зношуються. Це означає, що навіть ті запчастини, які використовувалися кілька років, можуть працювати ще не один рік. Тому вигідніше купувати запчастини б/в, ніж нові, які набагато дорожчі. Наше розбирання БМВ у Києві завжди надасть Вам величезний вибір запчастин.

Автомобілі з Баварії, розроблені та зібрані на виробничих потужностях німецького автогіганта, члена "великої німецької трійки", БМВ, завжди славилися своєю надійністю та якістю. Висока інженерна і конструкторська культура, помножена на легендарну, педантичність і ретельність у виробництві, дає можливість автомобілям, зі стилізованим авіаційним гвинтом на капоті, впевнено тримати лідерство на світовому автомобільному ринку.

Однак будь-яка надійність має свої межі. І щоб не доводилося дізнаватися, що перебувати там, за цими кордонами – необхідно своєчасно та якісно проводити технічне обслуговування техніки. Це твердження дуже добре ілюструється ситуацією з авіаційним транспортом. Літаки літають скрізь, а падають, тільки в країнах Африки та Азії, де справи з технічним обслуговуванням та запасними частинами для бортів, дуже погано.

Тому давайте засвоїмо одну, але фундаментальну думку – щоб уникнути проблем та позаштатних ситуацій зі своєю машиною, необхідно вчасно проводити технічне обслуговування та використовувати лише якісні запасні частини.

Для початку потрібно розуміти кілька речей про таке поняття, як запчастини «були вживані». Незважаючи на той факт, що вживані запчастини, як правило, коштують значно дешевше, нових, за своєю якістю оригінальні вживані запчастини можуть бути навіть кращими за нові ліцензійні комплекти, вироблені в Азії.

Безумовно, питання ціни запчастин у випадку з маркою «БМВ» є досить актуальним, адже оригінальні комплектуючі завжди коштували чималих грошей. Але така, на жаль, ціна надійності та комфорту. Звертайтесь до нас у будь-який час – наші контакти